رابطة محبى نجم المنصوره محمد سراج فى استار اكاديمى 6

    شاطر

    mena@tamer
    عضو V.i.p
    عضو V.i.p

    انثى
    الميزان
    عدد المشاركات : 236
    تاريخ الميلاد : 23/09/1993
    العمر : 23
    الموقع : a7latimez
    العمل/الترفيه : طالبه
    المزاج : رايقه على الاخر
    تاريخ التسجيل : 28/05/2009

    default رابطة محبى نجم المنصوره محمد سراج فى استار اكاديمى 6

    مُساهمة من طرف mena@tamer في السبت يونيو 13, 2009 1:43 am



    Real Name: Mohammed Serag El-Den Abd- Alah

    Nick Name : Serag

    Birthday: 20 April 1988

    Birth Place: Mansoura , Egypt

    Star Sign: Amr diab

    Faculity : Adab Kesm e3lam sana 4


    Mohammed has only one sister and brother who is younger than him

    .. we elgroup da 3shan es7abo yesharko7 be ta3le2at7om 3la 7afalato ,a3'ane7 , 2l7ano , kalemato , we 2y 2mal fanni moshtarak ma3a 2s7abo .. Fanan begad ya Serag


    Enter Group HERE



    ,,,,,,,,,,,,,,,####
    ,,,,,,,,,,,,,,,####
    ,,,,,,,,,,,,,,,####
    ,,,,,,,,,,,,,,,,###
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,##
    ,,,,,,,,##,,,,,##,,,,,,,,##
    ,,,,,,,##,,,,,###,,,,,,,,##
    ,,,,,,,#############
    ,,,,,,,############
    ,,,,,,,,###########
    ,,,,,,,,,###########
    ,,,,,,,#############
    ,,,,################
    ,,##################
    ,###################
    ,###################
    ,,#######::::::::#######
    ,,,#################
    ,,,,,,##############



    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


    حتي انت برضوا كمان مارحمتنيش
    ليا مكان جواك وتقول ماليش
    جتلك نادتلك فكرتك في بنا ايه
    جتلك جراءة وببرأة بتقول مافيش

    وقدرت تنسى حجات مابتتنسيش
    توعدني ليه وتقول ماوعدتنيش

    قلبي اللي عودتوا يحبك بتقولوا ليه
    حاول بقي من دلوقتي ماتحبنيش

      الوقت/التاريخ الآن هو السبت ديسمبر 03, 2016 8:43 pm